Studiuj w Akademii Zamojskiej  i mieszkaj w akademiku za 1 zł!

Studiuj w Akademii Zamojskiej  i mieszkaj w akademiku za 1 zł!

Jesteś spoza Zamościa, a chciałbyś studiować w mieście zwanym Perłą Renesansu? Studiujesz na innej uczelni, ale chciałbyś przenieść się do Zamościa i szukasz mieszkania? Akademia Zamojska oferuje miejsca w komfortowym Domu Studenta, w cenie, z jaką trudno spotkać w Polsce.

Akademia Zamojska dysponuje Domem Studenta przy ul. Sienkiewicza 10. Położony jest on zaledwie 300 metrów od Starego Miasta oraz 120 m od budynku dydaktycznego, w którym odbywają się zajęcia studentów kierunków tj. prawo, pedagogika, rynek sztuki i zarządzanie w kulturze czy filologia angielska.

Akademik podzielono na segmenty mieszkalne (3-4 pokoje) z łazienką. Ponadto studenci mają do dyspozycji kuchnię, pralnię, bezpłatny Internet i pokój cichej nauki. Standardowy koszt pobytu w Domu Studenta Akademii Zamojskiej to jedynie 300 zł miesięcznie.  Jest to zdecydowanie mniejsza i bardziej atrakcyjna cena dla studenckiej kieszeni niż w dużych miastach. To nie wszystko! Jeśli jesteś aktualnie w trudnej sytuacji finansowej, możesz starać się o obniżenie opłaty za akademik nawet do symbolicznej złotówki!

Władze Akademii dokonały zmiany w regulaminie opłat.  Studenci znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej będą mogli starać się o częściowe  lub całkowite zwolnienie z opłaty za miejsce w domu studenta.  Oznacza to, że miesięczna opłata za pobyt w akademiku może zostać obniżona  lub student może zostać z tej opłaty  zwolniony. Osoby w trudnej sytuacji materialnej, które chciałyby skorzystać z tej opcji, powinny tylko złożyć stosowny wniosek do rektora. Władze uczelni zapewniają, że każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie.Przypominamy, że trwa jeszcze rekrutacja na studia w Akademii Zamojskiej. Uczelnia daje możliwość zdobycia tytułu licencjata, inżyniera oraz magistra. AZ posiada w swojej ofercie jednolite, 5-letnie studia magisterskie na kierunku prawo. Ponadto Akademia Zamojska proponuje podjęcie 3-letnich studiów licencjackich (I stopnia) na kierunkach: bezpieczeństwo narodowe, filologia angielska, finanse i rachunkowość, informatyka, pedagogika, pielęgniarstwo, położnictwo, rynek sztuki i zarządzanie w kulturze, turystyka i rekreacja. Tych, którzy wolą kierunki techniczne Uczelnia zachęca do podjęcia 3,5-letnich studiów inżynierskich na kierunkach logistyka oraz mechanika i budowa maszyn. Akademia w swojej ofercie posiada również studia magisterskie (II stopnia) na kierunkach: bezpieczeństwo narodowe, finanse i rachunkowość, pedagogika, pielęgniarstwo, położnictwo, rynek sztuki i zarządzanie w kulturze.

Ponadto Akademia Zamojska czeka również na decyzję Ministerstwa Edukacji i Nauki w sprawie uruchomienia nowych kierunków: fizjoterapii (jednolite studia magisterskie) oraz ratownictwa medycznego (studia licencjackie).

Z pełną ofertą studiów w Akademii Zamojskiej można zapoznać się pod adresem: www.akademiazamojska.edu.pl