Przed nami Roztoczańska Liga Robotów!

Przed nami Roztoczańska Liga Robotów!

Zawody e-sportowe, warsztaty z robotyki, drukarki 3D, pokazy robotów – to wszystko będzie można zobaczyć i wziąć udział podczas zawodów w ramach Roztoczańskiej Ligi Robotów, jakie 15 czerwca odbędą się w Tomaszowie Lubelskim. Patronem medialnym wydarzenia jest Portal Akademicki „Skafander”.


Roztoczańska Liga Robotów dąży do realizacji wielu kategorii zawodów z robotyki na szczeblu ogólnopolskim, gdzie zawodnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności manualne oraz programistyczne. Zawody kierowane będą dla uczniów szkół podstawowych, lecz w przyszłości nie zabraknie również konkurencji dla starszych uczestników. Zawody oferują nie tylko nagrody materialne, lecz również doświadczenie pozyskane od osób pasjonujących się robotyką.


Zawody odbędą się w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, 15 czerwca br. Zgłoszenia drużyn, które chciałyby wziąć udział w zawodach przyjmowane są do 1 czerwca. Drużyny można zgłaszać przez formularz na stronie: http://www.roztoczanskaligarobotow.pl/