Kontakt

Portal Akademicki “Skafander” jest kontynuatorem wydawanej od 2010 r. Gazety Akademickiej “Skafander”. Wydawcą portalu jest Akademia Zamojska.

Nasz portal jest tworzony przede wszystkim dla młodzieży, ale każdy z pewnością znajdzie w nim coś dla siebie. Oprócz wiadomości z życia akademickiego Zamościa w “Skafandrze” znajdziecie w nim również informacje o młodzieżowych inicjatywach z Biłgoraja, Krasnegostawu, Hrubieszowa, Tomaszowa Lubelskiego oraz Zamościa. Stawiamy na dobre i pozytywne wiadomości, dlatego nie znajdziecie tutaj kroniki wypadków albo kryminałów. Zamiast tego proponujemy Wam sporo wiadomości kulturalnych, rozrywkę, informacje sportowe.

Ciekawym działem w naszym portalu jest również “Hyde Park”. To miejsce dla Was! Jeśli chcecie rozpocząć swoje pierwsze próby jako dziennikarz, felietonista, czy autor recenzji filmu lub książki to właśnie w tym dziale będziesz mieć możliwość debiutu i rozwijania pasji. Jeśli jesteś studentem lub uczniem i chciałbyś się podzielić swoimi tekstami z szerszym gronem odbiorców to zapraszamy do współpracy!

Masz ciekawy temat lub pomysł i chciałbyś o nim porozmawiać? Chcesz się z nami skontaktować? Zapraszamy:

ul. Pereca 2, pok. 116, Zamość 22-400

Tel. 663 188 005

E-mail: skafander.info@gmail.com

Logotypy “Skafandra”: