Projekt zamojskiego OSiR wygrał w Konkursie Fundacji LOTTO

Projekt zamojskiego OSiR wygrał w Konkursie Fundacji LOTTO

Na konkurs Fundacji LOTTO wpłynęło 540 wniosków z całej Polski. Do ścisłego finału trafiło tylko 80, z których 27 zostało laureatami. W tym gronie znalazło się Miasto Zamość z projektem „Rozbudowa i modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boiskach treningowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu”.

2 grudnia odbył się finał konkursu ceremonia wręczenia czeków dla laureatów konkursu Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej na dofinansowanie obiektu sportowego lub kulturalnego wspieranego przez ogólnopolską kampanię „Wygrywamy zaczyna się od WY”, której ambasadorem jest Robert Lewandowski. Czek na inwestycję w Zamościu odebrali Mateusz Ferens – dyrektor OSiR i Magdalena Magryta – wicedyrektor OSiR.

W ramach konkursu SPORTOWO KULTURALNIE LOKALNIE Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej wspiera realizacje projektów infrastrukturalnych poprzez udzielanie darowizn pieniężnych w wysokości od 50 000 zł do 200 000 zł na budowę lub remont oraz zakup niezbędnego wyposażenia obiektów sportowych i kulturalnych.

Fot. Facebook/OSiR Zamość