Przed nami X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja!

Przed nami X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja!

Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego zaprasza na X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 10 grudnia 2022r. Wydarzenie będzie odbywać się w Hali Tenisowej OSiR Zamość przy ul. Królowej Jadwigi 8.

W turnieju wystartuje 200 karateków z całej Polski! Wśród nich m.in. zawodnicy klubów: ABIRO – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości Zielona Góra, ASAHI Akademia Karate Tradycyjnego Lublin, Akademia Karate Tradycyjnego w Rzeszowie, Biłgorajska Akademia Sztuk Walki, Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu, Klub Karate Tradycyjnego RYKI i Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Zamościu, który jest organizatorem turnieju.

Będzie to wyjątkowy turniej, bo RKKT będzie także świętować 10 lat swojej działalności. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Zamościa Pan Andrzej Wnuk.

Zawodnicy wezmą udział nie tylko w zawodach, ale będą mieli także możliwość poznania uroków Zamościa – zwiedzą zamojskie Stare Miasto z przewodnikiem, a w sobotę po turnieju spotkają się na lodowisku na Rynku Wielkim. O dźwięk i muzykę podczas turnieju zadba Dj W-you & Wodzirej Wójcik. Natomiast gościnnie wystąpi Zespół SOLARIS.

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają także publiczność:

Jeśli ktoś jest zainteresowany zajęciami karate dla swojego dziecka lub chciałby po prostu zobaczyć jak rywalizują karatecy, warto w sobotę odwiedzić halę OSiR. Będzie mnóstwo atrakcji. Nasz klub prowadzi zajęcia od grup początkujących aż po treningi dla osób zaawansowanych i dorosłych. Prowadzimy także zajęcia ruchowe z elementami karate dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jeśli ktoś chciałby spróbować udziału w treningach karate serdecznie zapraszam – prowadzimy nabory przez cały rok, a zajęcia odbywają się przez cały tydzień w dojo naszego klubu w Szkole Podstawowej nr 4 w Zamościu. Mamy czym się pochwalić, bo nasi karatecy wielokrotnie reprezentowali nasz klub i Polskę na arenie krajowej i międzynarodowej – wielu zawodników zostało medalistami Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. W sobotę będziemy również świętować jubileusz 10 lat działalności klubu. Mam zatem nadzieję, że zobaczymy się w jak największym gronie – zaprasza sensei Radoslaw Niziołek, prezes Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego.

Ogólny harmonogram X Turnieju o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym:
9:30 zbiórka na hali tenisowej
10:00 rozgrzewka
10:15 rozpoczęcie zawodów
12:00 oficjalne otwarcie X Turnieju o Puchar Świętego Mikołaja i prezentacja Klubów
17:00/18:00 zakończenie zawodów