Trwa walka o życie małej Gabrysi!

Trwa walka o życie małej Gabrysi!

2,4 mln zł – tyle kosztuje operacja serduszka małej Gabrysi Bryk z Tomaszowa Lubelskiego, jaką można przeprowadzić w Bostonie. Część tej sumy już udało się zebrać. Jednak do 25 stycznia trzeba uzbierać całość tej kwoty. Czasu jest mało – liczy się każda złotówka!

Gabrysia już od urodzenia musiała rozpocząć trudną walkę o swoje życie. Jest jeszcze małą dziewczynką, ale codziennie dzielnie stawia czoła problemom zdrowotnym. Urodziła się ze złożoną, siniczą, śmiertelną wadą serca. Choroba została wykryta dopiero w drugim miesiącu życia, co doprowadziło do nieodwracalnych zmian w płucach. Gabrysia jest po trzech poważnych operacjach kardiochirurgicznych: banding MPA, operacja Glenna, wykonanie zespolenia centralnego. Po ostatniej operacji bardzo długo była podłączona do respiratora.

Nasza córeczka jest bardzo wesołą i ciekawą świata dziewczynką. Niestety jej stan zdrowia, brutalnie weryfikuje rzeczywistość. Gabrysia traci siły i każda z pozoru prosta czynność staje się dla niej niemożliwa. (…) Doszliśmy do ściany. Życie naszej córeczki wisi na włosku. Bardzo ją kochamy i będziemy o nią walczyć. Nie poddajemy się, poszukujemy zagranicznego ośrodka, który jest w stanie uratować serce i życie Gabrysi. – apelują rodzice Gabrysi Bryk.

Na rzecz Gabrysi trwają licytacje na Facebooku na grupie pod nazwą „HISTORIA SERDUSZKIEM PISANA – licytacje dla Gabrysi Bryk”. Wpłat można też dokonywać na subkonto Gabrysi założone przez Fundację Espero z tytułem wpłaty: DAROWIZNA GABRIELA BRYK na numer rachunku bankowego: 75 1020 1042 0000 8102 0453 3352. Pomóc można także poprzez wpłaty na zbiórce na stronie www.pomagam.pl .

Wy też możecie pomóc! Liczy się każda złotówka!