Półmetek „Jagiełły”

Półmetek „Jagiełły”

7 stycznia br. w domu weselnym „Wiktoria” odbył się uroczysty „Półmetek” drugoklasistów I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie.

Odświętnie ubrani uczniowie zgromadzili się wraz z zaproszonymi osobami towarzyszącymi by świętować symboliczną połowę drogi do egzaminu maturalnego. Imprezę rozpoczęła krótka część oficjalna, którą poprowadzili: Aleksandra Krzyżak (II b) i Jakub Starzyński (II a).

Prowadzący w uroczysty sposób podziękowali dyrektor Annie Patejuk i wychowawczyniom klas drugich: Annie Kowalskiej oraz Agnieszce Jarosz za trud nauczania i wychowania, wręczając im piękne bukiety kwiatów. Nie zabrakło także wyrazów wdzięczności skierowanych w stronę rodziców, którym uczniowie podziękowali za nieocenioną pomoc w organizacji balu. Głos zabrała również Dyrektor, która w swoim przemówieniu życzyła licealistom wielu sukcesów edukacyjnych oraz udanego wieczoru.

Po części oficjalnej i kolacji, DJ zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Kolejne godziny młodzież spędziła na parkiecie, tańcząc w rytm znanych utworów muzycznych. Nie zabrakło słynnych tańców, takich jak belgijka i kankan!

Źródło i fot. I LO w Krasnymstawie