Adam Van Bendler w Zamościu!

Adam Van Bendler w Zamościu!

Komik i stand-uper Adam Van Bendler wystąpi 3 lutego br. na scenie Zamojskiego Domu Kultury. Co tym razem wydarzy się na żywo podczas jego kolejnego programu „Zło konieczne”? Beatbox? Iluzja Energetyzowanie wody? Pokaz garnków? Nie wiadomo. Jedno jest pewne. Będzie śmiesznie do bólu.

Adam van Bendler to polski komik, stand-uper, konferansjer, aktor, scenarzysta, reżyser oraz producent skeczy internetowych i teledysków, osiągających łącznie ponad 20-milionowe zasięgi. Według rankingu Standupedia.pl znajduje się na 6 pozycji w rankingu najpopularniejszych polskich stand-uperów.
Przygodę ze stand-upem zaczynał w 2013 pod okiem znanych polskich komików z Pomorza: Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego. Po raz pierwszy wystąpił przed większą publicznością w cyklu „Elżbietańska 6 na ostro”. Aktualnie (stan na pocz. 2020) ma za sobą tysiące występów stand-upowych w Polsce i Europie. Prowadzi je zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Prezentował się w wielu stacjach telewizyjnych, m.in. w Comedy Central, Polsat, TVN czy TVP Rozrywka. Z krótkim show wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego. Był laureatem na Antrakt Stand-up Festiwal oraz Festiwal u Komedii SZPAK. Razem z innymi topowymi komikami występował na największej trasie komediowej w Polsce STAND-UP SHOW 2019. Widowisko zobaczyło na żywo ponad 130 tys. widzów. Występował również na trasach Stand-Up Time oraz Stand-Up Skład.
Występuje w programie „Placebo”, który jest poświęcony sposobom walki z depresją. Ponadto, spełnia się jako aktor, scenarzysta i producent w skeczowym projekcie „Prosto w kanał” na platformie YouTube. Jednocześnie prowadzi kilka scen komediowych w Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Kościerzynie i Wejherowie. Od kilku lat, niemal co miesiąc można go zobaczyć jako prowadzącego w cyklu „Adam Van Bendler prezentuje”, gdzie zaprasza najlepszych komików z całej Polski.

Bilety na występ można nabyć pod linkiem:

Stand-up: Adam Van Bendler Program „Zło Konieczne” / Zamość / 2023-02-03, 20:00 🎤 KUP BILET (kupbilecik.pl)

A poniżej mała próbka umiejętności Adama Van Bendlera z programu „Placebo”.