StyLOVE Walentynki w kinie

StyLOVE Walentynki w kinie

Wyjątkowy repertuar, gorąca atmosfera i filmowe emocje… CKF „Stylowy” zaprasza na StyLOVE walentynki w kinie w weekend 10-12 lutego oraz 14 lutego 2023. W tym roku w walentynkowym repertuarze: wzruszające historie, erotyki i płomienne romanse.

Na ekranach: TITANIC: 25. ROCZNICA – kultowa produkcja Jamesa Camerona, która z okazji 25. rocznicy premiery powraca do kin w wersji 3D. W tej przejmującej historii miłosnej zobaczymy niezapomniany duet zdobywców Oscara® Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Ich romans rozgrywa się w czasie feralnego, dziewiczego rejsu „niezatapialnego” Titanica.

HEAVEN IN HELL – historia miłości, która nie miała prawa się zdarzyć. Ona to kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. On – przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i łapiący każdą chwilę Oboje kochają szalone żywioły, wiatr i gwałtowne morze. Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans. Czy odważą się skoczyć w nieznane?

POKUSA – ekranizacja bestsellera Edyty Folwarskiej, w reżyserii Marii Sadowskiej. Książka rozbudziła wyobraźnię setek tysięcy kobiet. Film rozpali je do czerwoności. To skandalizująca historia młodej, ambitnej dziewczyny, która podążając za marzeniami wkracza za kulisy świata pięknych i bogatych. Pozna tam skrzętnie ukrywane sekrety celebrytów, sportowców i ludzi biznesu.

MAGIC MIKE: OSTATNI TANIEC – w kontynuacji hitowych produkcji o przystojnych striptizerach wystąpi gwiazdor serii, Channing Tatum, a na ekranie będzie towarzyszyć mu Salma Hayek. „Magic” Mike powraca na scenę po długiej przerwie. Jego interes spalił na panewce, tak więc spłukany musiał się zatrudnić jako barman na Florydzie. Ale w nadziei na przysłowiową ostatnią szarżę Mike udaje się do Londynu z bogatą celebrytką, która kusi go propozycją nie do odrzucenia.

MASZ CI LOS! – nowa nieobliczalna komedia duetu Drabik/Chaciński, twórców „Planety Singli” i „Juliusza”. Rodzina przyjeżdża na pogrzeb ukochanego dziadka. Podczas stypy okazuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi grał przez całe życie, a zwycięski kupon… został pochowany wraz z nim. Iza Kuna, Sonia Bohosiewicz, Rafał Rutkowski, Marian Dziędziel, Piotr Głowacki i Robert Wabich walczą o spadek, który leży… trzy metry pod ziemią.

CHORA NA SIEBIE –  fabularny debiut norweskiego reżysera Kristoffera Borgli okazał się jedną z największych rewelacji ostatniego festiwalu filmowego w Cannes. Ta przezabawna tragikomedia to do bólu prawdziwa opowieść o tym, jak daleko jesteśmy w stanie posunąć się, by zostać dostrzeżonym. Historia szczególnie aktualna w dobie ekspansji mediów społecznościowych.

A dla najmłodszych kinomanów:

ASTERIKS I OBELIKS: IMPERIUM SMOKA – najnowsza odsłona filmu o najsłynniejszych Galach świata. Asteriks i Obeliks zmagali się już z Juliuszem Cezarem, odwiedzili Kleopatrę, wzięli udział w Igrzyskach Olimpijskich, a nawet pili herbatkę u boku Jej Królewskiej Mości. Teraz, w piątym aktorskim filmie z serii, nieustraszeni bohaterowie wyruszą na Daleki Wschód, aby z pomocą swojego magicznego wywaru uratować chińską Cesarzową.

KOT W BUTACH. OSTATNIE ŻYCZENIE – tym razem kultowy mruczek odkryje, że jest pasjonatem przygód i że wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia więc wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczną Gwiazdę Życzeń i przywrócić utracone życia.

Szczegółowy repertuar, sprzedaż biletów: www.stylowy.net