SMART VOICES – pierwszy taki konkurs w Zamościu

SMART VOICES – pierwszy taki konkurs w Zamościu

SMART VOICES to konkurs, jakiego w Zamościu jeszcze nie było. Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące Smart High zaprosiło utalentowanych wokalnie uczniów z aż trzech województw.

Dla młodych ludzi to wyjątkowa okazja, by rozwijać pasje muzyczne i  językowe, wymieniać twórcze doświadczenia, rozwijać talenty estradowe, rozszerzać sieć cennych kontaktów, praktykować umiejętności wystąpień publicznych oraz kształtować umiejętności zdrowego współzawodnictwa.

To również unikalna szansa spotkania profesjonalistów z artystycznego świata. Zaproszenia do jury przyjęli znani profesjonaliści ze świata kultury: Bartłomiej Kasprzykowski (aktor), Magdalena Stopa (muzyk) i Dariusz Tokarzewski (muzyk).

Blisko 100 uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i klas 1 szkół ponadpodstawowych z województw lubelskiego, mazowieckiego i łódzkiego przesłało swoje zgłoszenia. Przesłuchania półfinałowe wyłoniły 25 najlepszych z najlepszych, którzy w południe 23 marca (czwartek) staną na scenie Zamojskiego Domu Kultury, by walczyć o wyjątkową nagrodę.

Na zwycięzcę finału czeka nagranie i produkcja piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Strona konkursu: https://liceum.smarthigh.edu.pl/eduplace/smart-voices
Finał: 23 marca 2023, Sala Widowiskowa Zamojskiego Domu Kultury, 12:00
Organizator: Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące Smart High (Zamość, Poniatowskiego 4) https://liceum.smarthigh.edu.pl