AZ zaprasza na Dzień Otwarty!

AZ zaprasza na Dzień Otwarty!

Zobacz jak wyglądają praktyczne studia w Akademii Zamojskiej i poznaj szerokie perspektywy kariery, jakie daje ich ukończenie! 23 marca odbędzie się Dzień Otwarty AZ, podczas którego będziecie mogli zapoznać się z ofertą studiów oraz dowiedzieć się o korzyściach, jakie daje wybór właśnie Akademii Zamojskiej. Wydarzenie odbędzie się w dniu 23 marca, w godz. 9-14 na terenie obiektu Uczelni przy ul. Zamoyskiego 64.

Podczas Dnia Otwartego wykładowcy oraz studenci opowiedzą o zaletach i korzyściach jakie dają studia w Akademii Zamojskiej na kierunkach takich jak: bezpieczeństwo narodowe, filologia angielska, finanse i rachunkowość, informatyka, logistyka, mechanika i budowa maszyn, pedagogika, pielęgniarstwo, położnictwo, prawo, rynek sztuki i zarządzanie w kulturze, turystyka i rekreacja.

W ramach wydarzenia zaplanowano: pokaz sprzętu i wyposażenia wojskowego, naukę podstaw pierwszej pomocy, gry językowe, zwiedzanie specjalistycznych laboratoriów i pracowni informatycznych, zajęcia w symulatorze strzelnicy laserowej. Chętni będą mogli również dowiedzieć się jak wycenić eksponaty i dzieła sztuki. W ramach Dnia Otwartego odbędzie się także wykład dla młodzieży dotyczący przemocy w sieci internetowej, który poprowadzi dr Maciej Węgierski, adwokat.

Ponadto 22 marca br. w Centrum Symulacji Medycznej Akademii Zamojskiej przy ul. Hrubieszowskiej 24 odbędą się praktyczne warsztaty medyczne „Zajrzyj do serca” zorganizowane przez Zakład Pielęgniarstwa AZ.

Szczegółowy plan wydarzenia już wkrótce! Więcej informacji można uzyskać w sekcji promocji AZ – e-mail: promocja@akademiazamojska.edu.pl, tel. 663 188 300.