The Voice of Głowacki rozstrzygnięty!

The Voice of Głowacki rozstrzygnięty!

23 marca br. w KDK odbył się finał szóstej edycji powiatowego konkursu The Voice of Głowacki, którego organizatorem jest Zespół Szkół Nr 2 im. B. Głowackiego oraz Krasnostawski Dom Kultury.

O tytuł The Voice of Głowacki walczyli: Lena Bielesza, Karolina Hać, Julia Lato, Grzegorz Gierula, Martyna Błaziak, Klaudia Żuk, Aleksandra Kozyrska, Karolina Żebrowska, Maja Szostak.

Jurorzy w składzie: Michał Antoniak, Damian Chabros, Patryk Staszczyk i Sławomir Bandosz do ścisłego finału wybrali Grzegorza Gierulę, Martynę Błaziak, Klaudię Żuk i Aleksandrę Kozyrską.

Po raz pierwszy w historii konkursu mieliśmy okazję obejrzeć i posłuchać na scenie występu jurorów. Wspólnie z zespołem Blue Angels zaśpiewali i zagrali utwory rockowe „Ring of fire” , „Smoke on the water” a także utwory disco „ Straciłem wiele” oraz „Patrzyłem na ciebie”.

Laureatką I miejsca została Martyna Błaziak. Wywalczyła nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł ufundowaną przez BS w Krasnymstawie, nagranie piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym Damiana Chabrosa „Twins Studio”, bon na zakupy do wykorzystania w sklepach jubilerskich Aurum o wartości 100 zł, miesięczny karnet na siłownię od klubu Xtreme Fitness Krasnystaw a także pamiątkową statuetkę – złoty mikrofon.

II miejsce wywalczyła Aleksandra Kozyrska, która otrzymała czek o równowartości 800 zł oraz bon na zakupy w sklepach jubilerskich Aurum o wartości 100 zł.

III miejsce zajęła Klaudia Żuk, która otrzymała czek o równowartości 600 zł oraz bon na zakupy w sklepach jubilerskich Aurum o wartości 100 zł.

IV miejsce zajął Grzegorz Gierula, który otrzymał bon na zakupy w sklepach jubilerskich Aurum.

Dodatkową nagrodą dla finalistów od KDK jest występ na koncercie podczas tegorocznych Chmielaków Krasnostawskich. Wszyscy laureaci otrzymali także upominki od PGE Dystrybucja S.A. oraz tygodniowe karnety na siłownię do klubu Xtreme Fitness Krasnystaw.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie