„Razem” grupy VOX – w klipie wystąpili artyści i zamościanie

„Razem” grupy VOX – w klipie wystąpili artyści i zamościanie

31 marca br. odbyła się premiera utworu „Razem” grupy VOX. Utwór nagrano 2 lata przed śmiercią lidera zespołu Witolda Paszta. Teraz członkowie grupy nagrali do kawałka klip, w którym wystąpili artyści-muzycy oraz fani grupy VOX, zamościanie.

-Piosenkę RAZEM Witek chciał oddać w ręce fanów. Klip do niej miał być współtworzony przez różne pokolenia słuchaczy, którzy przez lata odkrywali zespół VOX lub byli z nimi od samych początków. Wesoły i dynamiczny utwór był przez niego nagrany jako kawałek tzw. pandemiczny w 2020 r. i miał być promykiem nadziei w tych pierwszych, najtrudniejszych dla wszystkich latach. Losy utworu i samego Witka potoczyły się jednak inaczej. Utwór, który wspólnie nagrał z Darkiem Tokarzewskim i Mariuszem Materą, który przynosił i konsultował z córką i menadżerką Natalią, a finalnie puszczał swojej nowonarodzonej wnuczce, okazał się ostatnim dla niego i zespołu VOX. Jednocześnie RAZEM stało się czymś więcej niż skocznym kawałkiem na lepsze samopoczucie. Nie potrafię już słuchać go inaczej niż jako ostatniego listu Witka, pożegnalnego ukłonu ku swojej ukochanej publiczności, którą tak szanował – pisze o klipie reżyser Marek Serdiukow.

Teledysk do utworu nagrano ze specjalnym udziałem: Danuty Błażejczyk, Rafała Brzozowskiego, Majki Jeżowskiej, Alicji Majewskiej, Pectus, Andrzeja Piasecznego, Krzysztofa Prusika, Tomsona oraz fanów grupy VOX, mieszkańców Zamościa.