Dawid Kwiatkowski wystąpi na Chmielakach

Dawid Kwiatkowski wystąpi na Chmielakach

Dawid Kwiatkowski wystąpi na Scenie Rynek podczas Chmielaków Krasnostawskich 2023. Początek koncertu w niedzielę 20 sierpnia o godz. 20:30.
Dawid Kwiatkowski to piosenkarz, autor tekstów i osobowość telewizyjna. Juror najpopularniejszego w Polsce formatu rozrywkowego „The Voice Kids”. Autor siedmiu solowych albumów studyjnych w tym najnowszego, który na rynku pojawił się pod tytułem „Dawid Kwiatkowski”. Krążek ten pokrył się platyną, a poszczególne single stały się najpopularniejszymi przebojami minionego roku. Laureat Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego europejskiego oraz polskiego wykonawcy, zdobywca czterech nagród Nickelodeon Kids’ Choice Awards, laureat Telekamery, a także najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej w Polsce „Bursztynowy Słowik”, którą otrzymał na festiwalu w Sopocie za hit „Bez Ciebie”. Piosenka ta głosami słuchaczy radia RMF FM została wybrana na przebój roku 2021.

W 2022 r zrealizował trasę „Dawid Kwiatkowski Tour”, na którą bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie.
Po niezwykle intensywnych latach swojej działalności artystycznej Dawid. przygotowuje się do swojego jubileuszu. Rok 2023 to bowiem jego dziesięciolecie działalności scenicznej. Z tej okazji artysta szykuje wyjątkowe koncertowe show, które zawierać będzie największe przeboje, które nagrał na przestrzeni minionych lat.