Dzień Dziecka w „Stylowym”

Dzień Dziecka w „Stylowym”

Kolorowe, zabawne i zachwycające animacje i filmy familijne na Dzień Dziecka w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. 1 czerwca 2023 na ekranach zamojskiego kina największe hity tego roku: SUPER MARIO BROS. FILM, MAŁA SYRENKA, DZIKA BANDA oraz przedpremierowo SPIDER-MAN: POPRZEZ MULTIWERSUM. Przed wybranymi seansami konkursy z nagrodami.

„Super Mario Bros. Film” to animowana komedia przygodowa, w której główną rolę gra najsłynniejszy hydraulik świata. Film zaprasza widzów do wspaniałego, ekscytującego i kolorowego świata Super Mario. Jeśli lubicie Minionki to z pewnością polubicie Super Mario!

Na ten film czekają miłośnicy komiksów! Uwielbiany przez najmłodszych Miles Morales powraca w drugiej części nagrodzonej Oscarem®  animacji „Spider – Man: Uniwersum”. Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. …Premiera animacji “Spider-Man: poprzez Multiwersum” 2 czerwca, ale film będzie można obejrzeć w zamojskim kinie przedpremierowo już w Dzień Dziecka!

 „Mała syrenka” to popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki – najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla,  aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya z pewnością spodoba miłośniczkom pięknych i wzruszających historii.

Przedszkolakom polecamy bajkę „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”. Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na jeden z pierwszych, niezapomnianych seansów w kinie. Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć.

Dla nieco starszych kinomanów (+11) – w repertuarze francuskie kino familijne w najlepszym wydaniu – „Dzika banda”, a w niej: akcja, przygoda i mnóstwo humoru!

Szczegółowe informacje, repertuar, sprzedaż biletów: www.stylowy.net