Ruszają zapisy na VI Warsztaty Fotograficzne Dla Dorosłych

Ruszają zapisy na VI Warsztaty Fotograficzne Dla Dorosłych

Nie wiesz jak zatrzymać w kadrze niepowtarzalne chwile? A może nie jesteś zadowolony ze swoich zdjęć? Jeżeli tak właśnie jest, to te warsztaty są dla Ciebie! Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na VI edycję Warsztatów Fotograficznych dla Dorosłych!

Do udziału zapraszamy osoby dorosłe, które chcą się nauczyć fotografować, albo rozwinąć swoje umiejętności fotograficzne.
Na naszych warsztatach poznacie historię, różne trendy fotograficzne, nauczycie się obsługiwać sprzęt i świadomie wykorzystywać jego możliwości. Będziecie mogli posłuchać o portrecie, reportażu czy krajobrazie. Nauczycie się jak zrobić zdjęcia z rozmytym tłem, czyli co to jest i jak wykorzystać małą głębię ostrości. Powiemy czym jest i jak działa migawka w aparacie i jak na różne sposoby pokazać ruch na zdjęciu.
Nasze warsztaty są dwudniowe, a zajęcia łączą teorię z praktyką. Będziecie fotografować w plenerze i w profesjonalnym studiu. W programie przewidujemy też pokaz pracy w ciemni fotograficznej oraz prezentację obróbki cyfrowej!

Tegoroczne warsztaty odbędą się 17 i 30 września 2023 roku w godzinach 9.00-18.00.
17 września zajęcia odbędą się w Osiedlowym Domu Kultury Okrąglak, przy ul. Wyszyńskiego 28a w Zamościu, a 30 września spotykamy się w Agroturystyce TAMIGA w Czernięcinie Głównym 31.

Warsztaty zakończą się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu.

Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA! Aby wziąć udział w warsztatach należy:
1. Wysłać maila na adres ztf@ztf.pl podając następujące dane: imię i nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu.
2. Dopiero po otrzymaniu maila zwrotnego (nie wcześniej, aby uniknąć potrzeby zwracania pieniędzy gdyby liczba chętnych przekroczyła nasze możliwości) przelać 350,00 złotych na podane konto.
3. Uiszczenie opłaty jest wyłącznym potwierdzeniem i gwarancją uczestnictwa w warsztatach.
4. Opłata może zostać zwrócona w przypadku niemożliwości uczestnictwa w warsztatach, jednakże nie później niż do dwóch tygodni przed pierwszym dniem warsztatów.

Warsztaty poprowadzą osoby z wieloletnim doświadczeniem fotograficznym:
Paweł Czop: specjalista w dziedzinie fotoreportażu, instruktor w dziedzinie obróbka cyfrowa, uczestnik wystaw zbiorowych, autor publikacji fotograficznych, sekretarz Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, specjalista od marketingu.
Wojciech Kapuściński: instruktor fotografii, specjalista w dziedzinie fotografii portretowej i dokumentalnej, wiceprezes Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, autor wystaw indywidualnych i zbiorowych, kurator Galerii Fotografii Ratusz.
Tadeusz Mierzwa: specjalista w dziedzinie fotografii krajobrazowej, instruktor fotografii studyjnej, autor licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych.
Piotr Komajda: specjalista w dziedzinie fotografii dokumentalnej i reportażu, autor wystaw indywidualnych i zbiorowych, członek Zarządu Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego.
Andrzej Pogudz: instruktor fotografii (od wielu lat prowadzi Młodzieżową Pracownię Fotografii Negatyw), specjalista w dziedzinie fotografii analogowej i dokumentalnej, autor licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych. Prezes Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Fot. pixabay.com