Strategia na macie kontra strategia w zarządzaniu organizacją

Strategia na macie kontra strategia w zarządzaniu organizacją

Jak osoby trenujące systemy i sztuki walki, wykorzystują swoje doświadczenie sportowe w życiu zawodowym? Co wspólnego ze strategią biznesową ma strategia walki? Jakie zasady panują na macie i czy mają one przeniesienie na zarządzanie organizacją? Odpowiedzi na podobne pytania będzie można nie tylko usłyszeć, ale też podjąć dyskusję w powyższych kwestiach z gościem specjalnym seminarium, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe „Akademia Sztuki Zarządzania”, Piotrem Tytoniem.

Piotr Tytoń to specjalista ds. zarządzania i rozwoju zasobów ludzkich; CEO w VICTORY BTC; Trener Biznesu; Coach ACC ICF; DiSC Trainer & Facilitator Mentor; HR Business Partner. Posiada czarny pas (4 dan) w karate tradycyjnym oraz czarny pas (1 darga) w krav madze.

Wykład wprowadzający pt. „Zarządzanie organizacją w oparciu o filozofię KAIZEN” wygłosi dr Mirosław K. Szpakowski, adiunkt Akademii Zamojskiej.

Spotkanie ma charakter otwarty dla wszystkich zainteresowanych!

Seminarium odbędzie się 15 czerwca br. o godz. 9.00 w auli Instytutu Społeczno-Ekonomicznego AZ przy ul. Zamoyskiego 64.