Łzy zagrają w Suścu!

Łzy zagrają w Suścu!

Jedna z najpopularniejszych formacji pop-rockowych w Polsce, grupa Łzy, wystąpi 30 lipca br. w Suścu. Sara Chmiel i spółka będą gwiazdą XII Transgranicznego Festiwalu Pieśni o Roztoczu.

Łzy to polski zespół muzyczny grający muzykę z gatunku pop-rock, założony w 1996 w Pszowie. Grupa wydała osiem albumów studyjnych, z czego dwa – „W związku z samotnością” (2000) i „Nie czekaj na jutro” (2003) – uzyskały status platynowej płyty za wysoką sprzedaż w Polsce. Do największych przebojów grupy należą utwory: „Agnieszka już dawno…”, „Narcyz się nazywam”, „Jestem jaka jestem”, „Oczy szeroko zamknięte”, „Gdybyś był” oraz „Puste słowa”.
Zespół istnieje już prawie 27 lat i jest obecnie jednym z bardziej popularnych i najdłużej aktywnych zespołów pop-rockowych w Polsce. Grupa cały czas jest aktywna koncertowo i corocznie daje sporo występów w całym kraju oraz za granicą, uczestnicząc m.in. w tak dużych festiwalach jak Pol’and’Rock (Woodstock) Festiwal.
Obecny skład zespołu tworzą: Sara Chmiel (wokal), Daniel Arendarski (gitary), Arek Dzierżawa (bas), Rafał Trzaskalik (gitary), Adrian Wieczorek (instrumenty klawiszowe), Dawid Krzykała (perkusja).
Zespół łzy będzie gwiazdą XII Transgranicznego Festiwalu Pieśni o Roztoczu. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na poniższym plakacie.

Fot. Facebook/Łzy