Zwiedzaj Hrubieszów z audioprzewodnikiem!

Zwiedzaj Hrubieszów z audioprzewodnikiem!

Czy kiedykolwiek myśleliście o zwiedzaniu Hrubieszowa w zupełnie nowy sposób? Taką możliwość daje innowacyjna aplikacja, jaką jest Audioprzewodnik Miasta Hrubieszowa!

Ta nowa aplikacja jest idealna dla miłośników podróży, historii i odkrywania nowych miejsc. Niezwykle bogata historia Hrubieszowa oraz jego nietuzinkowe zabytki teraz jeszcze bardziej dostępne. Audioprzewodnik pozwala na samodzielne odkrywanie uroków miasta, słuchając ciekawostek, opowieści i historii o najważniejszych miejscach i zabytkach. Co czyni tę aplikację tak wyjątkową? Przede wszystkim, dostęp do bogatej bazy informacji o Hrubieszowie, która została przygotowana przez lokalnego regionalistę — eksperta. Dzięki temu macie szansę dowiedzenia się o mniej znanych, ukrytych informacjach, które są niedostępne w tradycyjnych przewodnikach.

Aplikacja oferuje również funkcję nawigacji, która wyznaczy trasę spaceru po interesujących miejscach. Dzięki temu nie musicie już martwić się, że nie traficie do ciekawego obiektu. Aplikacja jest dostępna na platformach iOS i Android, więc każdy, kto posiada smartphone, może z niej skorzystać.

Dzięki aplikacji można samodzielnie zwiedzać miasto, w swoim tempie, słuchając fascynujących opowieści i ciekawostek na temat miejsc, które Państwo odwiedzacie. Zachęcamy do pobrania aplikacji Audioprzewodnik Miasta Hrubieszowa już teraz i zanurzenia się w fascynującym świecie tego pięknego miasta.

Aplikacja została zrealizowana z Projektu pn. „Rozwój Lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji” finansowanego z Programu „Rozwój Lokalny”  ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.