Przed nami 50. Zamojskie Spotkania z Fotografią

Przed nami 50. Zamojskie Spotkania z Fotografią

Już w najbliższy poniedziałek, czyli 2 października 2023 r. odbędą się jubileuszowe 50. Zamojskie Spotkania z Fotografią!
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zaprasza wszystkich miłośników fotografii: zarówno tych początkujących, jak i profesjonalistów; amatorów i zawodowców, ale także, a może przede wszystkim również takich, którzy jeszcze nie zaczęli swojej przygody z aparatem, na godzinę 17:00 do Restauracji Corner Pub przy ulicy Żeromskiego 6.
W programie 50. ZSzF: narodziny fotografii dokumentalnej – prezentacja i wykład Andrzeja Pogudza, prezentacja publikacji fotograficznych, prezentacja prac uczestników spotkania (zachęcamy do przyniesienia zdjęć własnego autorstwa), dyskusja na temat znaczenia fotografii dokumentalnej, porady warsztatowe w zakresie fotografii.
Zamojskie Spotkania z Fotografią to cykl otwartych spotkań organizowanych przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne od początku 2017 roku dla wszystkich osób interesujących się fotografią – dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją fotograficzną przygodę, jak i tych, którzy od wielu lat się nią zajmują. Podczas spotkań, które odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00, prezentowane są różne treści związane z fotografią. Mają miejsce pokazy fotografii, zarówno uznanych twórców oraz wszystkich chętnych osób zainteresowanych spotkaniami. Na spotkaniach można uzyskać poradę jak lepiej fotografować i zaplanować swój rozwój artystyczny, poznać sprzęt fotograficzny (historyczny i współczesny) oraz porozmawiać o publikacjach fotograficznych, które mają wpływ na kierunki rozwoju fotografii.