Zapisz się do biblioteki i wygraj tablet!

Zapisz się do biblioteki i wygraj tablet!

Książnica Zamojska zaprasza do udziału w akcji promocyjnej „Podłącz się do biblioteki”. Uczestnicy akcji mogą w niej wygrać tablet.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wizyta w Bibliotece Głównej lub w jednej z sześciu filii Książnicy Zamojskiej, założenie konta czytelniczego, zapoznanie się z regulaminem korzystania z usług biblioteki i dokonanie wypożyczenia pięciu egzemplarzy zbiorów z zasobu biblioteki (np. książki, gry, multimedia z wyłączeniem kodów Legimi) w dniu zapisu oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe.
Zapisanie się do biblioteki i posiadanie Karty Bibliotecznej upoważnia Czytelnika do bezpłatnego wypożyczania zbiorów zgromadzonych w Bibliotece Głównej i filiach. Każda nowo zapisana osoba otrzyma kupon konkursowy uprawniający do wzięcia udziału w losowaniu nagród. Jeden uczestnik akcji otrzymuje jeden kupon niezależnie od tego w ilu filiach bibliotecznych zarejestrował się jako czytelnik. Spośród kuponów z prawidłową odpowiedzią zostaną rozlosowane nagrody.
Przyjmowanie kuponów konkursowych trwa od 16 października do 30 listopada 2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu i losowanie nagród odbędzie się 1 grudnia 2023 r. Wręczenie nagród odbędzie się 6 grudnia 2023 r.

Szczegółowy regulamin Konkursu znajdziecie tutaj: https://biblioteka.zamosc.pl/wp-content/uploads/2023/10/Pod%C5%82%C4%85cz-si%C4%99-do-biblioteki-regulamin-konkursu-2023.pdf?fbclid=IwAR2kVDAoKhbDUWKErnNw28ewflcSJX7c4hO-67T4h_5hChmarWv8louEHn4