Przed nami konferencja „Ku przyszłości”

Przed nami konferencja „Ku przyszłości”

Wydział Techniczno-Informatyczny Akademii Zamojskiej zaprasza na konferencję pt. „Ku przyszłości”. Jej celem jest integracja środowiska naukowego AZ oraz firm działających w obszarach technicznych. Wydarzenie odbędzie się 30 października br. w sali konferencyjnej hotelu „Jubilat” w Zamościu.

– Głównym celem tej konferencji jest umożliwienie lokalnym firmom prezentacji ich kompetencji i ofert dla naszych studentów. Chcemy, aby firmy miały szansę przedstawić możliwości związane z praktykami, stażami i innymi formami współpracy, które dostosowane będą do potrzeb naszych studentów. Jednocześnie, Akademia Zamojska ma przyjemność przygotować grunt pod przyszłą współpracę, prezentując wykwalifikowanych młodych specjalistów, którzy po ukończeniu studiów są gotowi do podjęcia pracy w tych renomowanych firmach. W ten sposób wspólnie budujemy most łączący świat nauki i biznesu – mówi dr inż. Paweł Prokop, dziekan Wydziału Techniczno-Informatycznego Akademii Zamojskiej.

Konferencja ma otworzyć cykl przedsięwzięć realizowanych wspólnie przez Akademię Zamojską oraz firmy działające w branży technologicznej.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk.

Konferencja pt. „Ku przyszłości” odbędzie się 30 października br. w sali konferencyjnej hotelu „Jubilat” w Zamościu. Szczegółowy program konferencji znajduje się na poniższym plakacie.

Program
13.45 – rejestracja
14.00 – przywitanie gości
JM dr hab. Paweł Skrzydlewski, prof. ucz., Rektor AZ
Andrzej Wnuk – Prezydent Miasta Zamość
Tomasz Szewczyk – Sitaniec Technology
14.30 – Krzysztof Jakubczak „Perspectiva Solutions”
14.45 – konkurs
14.50 – Adam Biczak „Spomasz”
15.15 – konkurs
15.20 – Tomasz Szewczyk „Sitaniec Technology”
15.35 – konkurs
15.40 – dyskusja