Zbiórka na odbudowę domu! Ty też możesz pomóc!

Zbiórka na odbudowę domu! Ty też możesz pomóc!

Rafałowi i Ewelinie w wyniku nieszczęśliwego pożaru w znaczącym stopniu spłoną dom w ,którym mieszkali razem z dwójką dzieci. Dom nie nadaje się do zamieszkania. Potrzebna jest pomoc w wykończeniu nowego domu, który obecnie jest w stanie surowym.

Młode małżeństwo zostało bez własnego dachu nad głową. Budowali we własnym zakresie nowy dom na tej samej działce. Dom był budowany własnym nakładem pracy oraz środków finansowych.

Rafał jest żołnierzem 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego już od 13 lat, 9 lat będąc na kompani bojowej, a od 4 lat jest na zespole zabezpieczenia medycznego. Powrócił z kolejnego szkolenia poligonowego i będąc już w domu, spędzając czas z rodziną doszło do samozapłonu na poddaszu ich rodzinnego domu. Ogień strawił dach i dom nie nadaje się do zamieszkania. Rafał jest jedynym żywicielem rodziny (żona i 2 dzieci) na obecną chwilę został zmuszony zamieszkać w domu rodziców.

Potrzebna jest pomoc w wykończeniu nowego domu, który obecnie jest w stanie surowym (potrzeba założyć instalacje elektryczną, ogrzewanie, wstawić drzwi, okna itd.),  tak aby rodzina mogła jak najszybciej zamieszkać w nowym domu. 

Poniżej zamieszczamy link do zbiórki pieniędzy w platformie crowdfundingowej pomagam.pl: https://pomagam.pl/f98fn8?fbclid=IwAR0xB8DtCJywMqS6zsK1ds-qQAR2gtGhcbwSurBLDAVn36RQtHYOSI4tTW0