Brama come back

Brama come back

Miejsce w Starej Bramie Lubelskiej przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu powraca na kulturalno-rozrywkową mapę miasta. 18 listopada odbędzie się otwarcie Bramy Spotkań.

Przypomnijmy, że w miejscu tym działał kiedyś klub Stara Brama, potem lokal miał różnych właścicieli i różne nazwy. Ostatnio działał pod szyldem Miejsce Spotkań. Niedawno na profilu klubu na portalu społecznościowym Facebook pojawiła się nowa nazwa i informacja, że w listopadzie wznawia on działalność jako Brama Spotkań.

Po długim czasie oczekiwania z Waszej i naszej strony nareszcie możemy ogłosić, że robimy wielki powrót w mury. 18.11.2022r. to dzień, w którym będziemy mogli spotkać się w Starej Bramie Lubelskiej jak dawniej- przy dobrej muzie, smacznym jedzeniu, wśród wyjątkowych ludzi, w miejscu spotkań dla Wszystkich, którzy tęsknią za tym cudownym klimatem oraz tych którzy dopiero poznają co kryje Brama.” – czytamy w poście na Facebooku.

Aktualnie w klubie trwa remont i przygotowania do nowego otwarcia, które zaplanowano na 18 listopada. W trakcie wydarzenia wystąpić ma rockowa grupa Atomic Juice z Warszawy.

Fot. Facebook/Brama Spotkań