„Biografie codzienności” w Akademii Zamojskiej

„Biografie codzienności” w Akademii Zamojskiej

Zakład Pedagogiki Instytutu Humanistyczno-Medycznego Akademii Zamojskiej wraz z Fundacją „Biografie Codzienności” organizuje IX Ogólnopolską Konferencję dla studentów i doktorantów z cyklu „Biografie Codzienności”.

„Czas wspomnień w biografii stał się tematem przewodnim konferencji – pragniemy, aby nasze spotkanie było inspiracją do dyskusji nad sensem życia i przemijaniem, znaczeniem śmierci i istoty miłości. Wobec powyższego jesteśmy przekonani, iż refleksja nad proponowaną tematyką przyczyni się do ukazania (auto)biografii, które nie zostały dotychczas opublikowane, opracowane naukowo lub nie są powszechnie znane.” – informują organizatorzy konferencji.

Konferencja skierowana jest do studentów i doktorantów: pedagogiki, historii, literaturoznawstwa, psychologii, socjologii, teologii, filozofii oraz wszystkich pasjonatów biografii.

Szczegółowe informacje o konferencji znaleźć można na poniższym plakacie oraz pod linkiem: https://akademiazamojska.edu.pl/pl/news/732-ix-ogolnopolska-konferencja-naukowa-biografie-co