Młodzi biznesmeni z ZSZiO

Młodzi biznesmeni z ZSZiO

Reprezentacja ZSZiO w Biłgoraju zakończyła udział w ogólnopolskim konkursie „Mistrzostwa Biznes i Zarządzanie”. Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Zuzanna Goch, Bartłomiej Gołąb i Sara Pułapa.

Był to czas, w którym uczniowie mogli trenować kompetencje w zakresie biznesu i zarządzania w bezpiecznym, wirtualnym środowisku. Przez dwa miesiące eliminacji wcielili się w rolę właścicieli biur podróży i decydowali o ofercie, marketingu, zapotrzebowaniu i strukturze pracowników swoich firm.
Dla uczniów był to niezapomniany czas podejmowania wspólnych decyzji w zakresie szeroko rozumianego biznesu i zarządzania kapitałem ludzkim oraz szkoła współpracy i konstruktywnego kompromisu.
Nauczyciel Łucja Furlepa otrzymała certyfikat Trenera Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS, natomiast szkoła uzyskała licencję na Branżową Symulację Biznesową w zakresie agencji eventowej. Pozwoli to na uatrakcyjnienie i przełożenie zdobytej wiedzy na praktyczne zastosowania podczas przeprowadzanych lekcji z przedmiotów zawodowych.