Sylwestrowy Wieczór Filmowy

Sylwestrowy Wieczór Filmowy

Najbardziej wyczekiwane filmy sezonu podczas Sylwestrowego Wieczoru Filmowego w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu! Widzowie, którzy zechcą spędzić ostatnie godziny 2022 roku w kinie, mogą wybierać spośród dwóch filmowych propozycji. Pierwsza z nich to przedpremierowe pokazy dwóch szalonych komedii: „Ślub doskonały” i „W trójkącie”. Druga to projekcja superprodukcji Jamesa Camerona „Avatar: Istota wody” – z imponującymi scenami akcji, epickim rozmachem i emocjami, działającymi na nieprawdopodobnym poziomie. Na wydarzenie zaprasza Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu 31 grudnia 2022.

Propozycja 1 – komedie sylwestrowe

  • Filmy: „Ślub doskonały” (90 min.) i „W trójkącie”(150 min.)
  • Początek projekcji o godzinie: 19:15

W „Ślubie doskonałym” próba ustalenia prawdziwej tożsamości bohaterów i ich sekretów będzie nie lada wyczynem. To nowy film producenta hitu „Mayday” na podstawie brawurowej sztuki teatralnej, Robina Hawdona. W obsadzie Adam Woronowicz oraz Aleksandra Adamska jako państwo młodzi z przypadku.

Akcja filmu „W trójkącie” rozgrywa się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata. Ocean szampana, morze pieniędzy i kapitan, który zawsze płynie pod prąd – tak zaczyna się rejs na miarę naszych czasów.

Propozycja 2 – Avatar: Istota wody

  • Film: „Avatar: Istota wody” 2D, napisy (193 min.)
  • Początek projekcji o godzinie: 20:15

Akcja filmu „Avatar: Istota wody” rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć. W filmie występują: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

Podczas Sylwestrowego Wieczoru Filmowego bary kinowe będą czynne do godziny 21:30.

Bilety wstępu można nabyć w sprzedaży internetowej: www.stylowy.net lub w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9.