Złoto dla UKP Suchowiczteam

14 marca w hali SP Bystrzejowice odbyły się Finały Halowych Mistrzostw Województwa LZS W Piłce Nożnej Dziewcząt Mała Piłkarska Kadra Czeka. Młodziczki  UKP Suchowiczteam w stawce siedmiu zespołów, zajęły pierwsze miejsce z kompletem punktów, zdobywając złoty medal i Mistrzostwo Województwa rocz. 2010 i mł. Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.

W drodze po zwycięstwo pokonały kolejno: SP Stanin 3:0, AP Kicker Tomaszów L. 4:0, SP Krzesimów 2:0,LKS Wierzchowiska 4:0 i w finale obrońcę tytułu – UKS Legion Grabów Szl. 2:1. Bramki dla drużyny zdobyły: Jagoda Mroczek 5, Ada Kliszcz 3, Milena Waga 3,Aleksandra Momot 2. Nikola Bryk i Lena Kaślikowska po 1. W składzie znalazły się również: Rozalia Kłos,Julia Hałas,Aleksandra Bondyra, Karolina Sierkowska, opiekun Marcin Mroczek. Dodatkowo trener Wojciech Suchowicz miał jeszcze jeden powód do zadowolenia gdyż tytuł Najlepszej Zawodniczki Mistrzostw zdobyła Jagoda Mroczek.

W ubiegłym roku UKP Suchowiczteam zdobył srebro w kategorii rocz. 2009 i mł.