Czas na repety!

Czas na repety!

Radni Młodzieżowej Rady Miasta Hrubieszów zorganizowali korepetycje dla ósmoklasistów, którzy przygotowują się do egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej.

„Egzaminy tuż, tuż, a Wy wciąż nie możecie odnaleźć się w niektórych zagadnieniach? Szukacie drobnej pomocy, wytłumaczenia w prostych słowach? Młodzieżowa Rada Miejska w Hrubieszowie oferuje Wam rozwiązanie. Młodzi zdolni reaktywują akcję sprzed lat i zapraszają na REPETY!”Egzaminy tuż, tuż, a Wy wciąż nie możecie odnaleźć się w niektórych zagadnieniach? Szukacie drobnej pomocy, wytłumaczenia w prostych słowach? Młodzieżowa Rada Miejska w Hrubieszowie oferuje Wam rozwiązanie. Młodzi zdolni reaktywują akcję sprzed lat i zapraszają na REPETY!

REPETY to bezpłatne “korepetycje” dla ósmoklasistów z naszego miasta i okolic, mające na celu krótką powtórkę kluczowych zagadnień do egzaminu ósmoklasisty. Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej w Hrubieszowie (i przyjaciele Rady), wyspecjalizowani w przedmiotach egzaminacyjnych, poprowadzą zajęcia i pomogą Wam przypomnieć sobie to, o czym CKE na pewno nie zapomni! Zapraszamy na cykl trzech spotkań w soboty 15, 22 i 29 kwietnia w sali 10 w Hrubieszowskim Domu Kultury w godzinach: 14:00 j. polski, 15:30 matematyka, 17:30 j. angielski” – zachęcają młodszych kolegów radni MRM Hrubieszów.

Fot. pixabay.com