Sukcesy fryzjerek z ZSZiO

Sukcesy fryzjerek z ZSZiO

Gabriela Rzeźnik i Kateryna Tyr z ZSZiO w Biłgoraju zajęły dwa pierwsze miejsca na podium konkursu fryzjerskiego w Sandomierzu.

19 maja w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im prof. Zbigniewa Strzeleckiego w Sandomierzu odbył się konkurs fryzjerski. W tym roku uczniowie mieli za zadanie wykonać fryzurę, makijaż oraz dobrać pasującą do całości stylizację zgodną z tematem „Panna młoda z przyszłości”. Na wykonanie zadania uczestnicy konkursu mieli 90 minut. Jury składające się z fryzjerów, stylistów, pracodawców oraz przedstawicieli firm fryzjersko-kosmetycznych oceniało stylizacje i charakteryzacje, makijaż, pomysłowość oraz ogólne wrażenie artystyczne.

ZSZiO w Biłgoraju reprezentowały: Kateryna Tyr z klasy 2 TF wraz z modelką Oleną Hlushych oraz Gabriela Rzeźnik z klasy 4TF z Kseniyą Shcherbenka w roli modelki. Uczennice oraz ich modelki świetnie wykonały swoje zadania i zostały najwyżej ocenione. Gabrysia Rzeźnik zdobyła I miejsce , natomiast Katia Tyr II. Dziewczęta otrzymały dyplomy, puchar oraz nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego.