Ćwiczyli z Arkadiuszem Wrzoskiem (ZDJĘCIA)

Ćwiczyli z Arkadiuszem Wrzoskiem (ZDJĘCIA)

Były uderzenia, kopnięcia i sporo cennych uwag od wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski – tak przebiegało seminarium kick-boxingu, które w hali OSiR w Zamościu poprowadził Arkadiusz Wrzosek, były zawodnik Glory, gwiazda KSW. Szkolenie z utytułowanym zawodnikiem zorganizowała sekcja kick-boxingu klub Stronghold Zamość, prowadzona przez trenera Patryka Kuźmę.

Arkadiusz Wrzosek to polski kick-bokser, bokser oraz zawodnik mieszanych sztuk walki. Mistrz organizacji FEN w wadze +95 kg, amatorski mistrz świata K-1 Global (2016), mistrz Europy Muay Thai IFMA (2014), wielokrotny medalista mistrzostw Polski w boksie tajskim, sandzie oraz kick-boxingu.

W sobotę (17 czerwca) Arkadiusz Wrzosek poprowadził seminarium dla wszystkich trenujących kick-boxing w klubie Stronghold Zamość, a także każdego, kto chciał poznać kilka nowych technik i rozwijać swoją pasję do sztuk walki. W wydarzeniu wzięli udział zarówno ci, którzy kick-boxing trenują już od kilku lub kilkunastu lat, jak również ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem. Nie zabrakło także przedstawicielek płci pięknej. Koordynatorem przedsięwzięcia był trener Patryk Kuźma, który w Strongholzie prowadzi sekcję kick-boxingu.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z wydarzenia.