Przed nami Dni Lubyczy Królewskiej. Wystapią Sławomir i Czadoman (PROGRAM)

Przed nami Dni Lubyczy Królewskiej. Wystapią Sławomir i Czadoman (PROGRAM)

Przed nami Dni Lubyczy Królewskiej, wydarzenie cieszące się ogromną popularnością. Obchody będą trwać od piątku 23 czerwca do niedzieli 25 czerwca.

Już 23 czerwca odbędzie się otwarcie Zrewitalizowanego Centrum Lubyczy Królewskiej. Na scenie wystąpią dzieci i młodzież z Centrum Muzycznego Tryton, zwieńczeniem piątkowego wieczoru będzie koncert Mojemu Miastu w wykonaniu Barbary Jamborko z towarzyszeniem zespołu, występ planowany jest na godzinę 20.00.

W dniach 24 i 25 czerwca wydarzenia będą miały miejsce na Stadionie Sportowym przy ulicy Parkowej.  Świętowanie w sobotę rozpocznie się o godzinie 16.00. Jako pierwsze zaprezentują się miejscowe zespoły: G’OLD Relax i Silver Band, po nich wystąpi zespół 32 BAND z solidną dawką rock’n’rolla. Gwiazdą wieczoru będzie koncert zespołu Piersi, legendy polskiej muzyki rockowej. 

Niedzielne wydarzenia 25 czerwca rozpocznie Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Lubyczy Królewskiej Marka Łuszczyńskiego. Następnie scenę przejmą artyści lokalni kolejno: Kresowiacy, Pogranicze, Kapela Lubycka. Na scenie wystąpią gwiazdy muzyki estradowej o godzinie 18.00 Sławomir, o godzinie 21.00 Czadoman. W międzyczasie zagra zespół LordTL.

Atrakcje planowane są tak, aby zarówno najmłodsi, młodzież, jak i dorośli znaleźli coś dla siebie w programie wydarzeń. Na uczestników będą czekać liczne strefy promocyjne, prezentacja stoisk regionalnych, promocyjnych, rękodzielniczych, gastronomicznych, handlowych, wystawienniczych i artystycznych.