Przed nami Wrak Race 2023

Przed nami Wrak Race 2023

W ramach cyklicznego Festiwalu „ZAMOŚĆ na OKRĄGŁO” organizowanego przez Miasto Zamość już od kilku ładnych lat, Stowarzyszenie Zamość4×4 po raz kolejny uświetni tą imprezę, poprzez organizację II edycji WRAK RACE Zamość 2023, ale i nie tylko.

27 sierpnia br. od godzin porannych (godz. 9.00) na torze na ulicy Braterstwa Broni 161 (za Schroniskiem dla zwierząt) odbędą się zmagania wraków w dwóch klasach: SERIA i MAD MAX. Offroadowe rywalizacje odbywać się będą na torze mającym około 1 300 metrów z wieloma zakrętami, wzniesieniami i zjazdami. Z racji charakteru tego dnia, jakim jest szeroko rozumiane święto motoryzacji, przy okazji głównego starcia jakim jest WRAK RACE, na torze lub w bliskim sąsiedztwie, będzie odbywało się wiele imprez towarzyszących.

Jak tylko warunki pogodowe na to pozwolą, to na pewno mocniej zabije serce osobom, które lubią oglądać zmagania crossowców z MxEnduroZamość. Będzie można sprawdzić się przy okazji organizowanych zawodów w jeździe kosiarkami, pokazach strongmanów czy jedzeniu na czas. Będą różnego rodzaju stoiska min. sklepik Stowarzyszenia Zamość4×4, gdzie będzie można nabyć koszulki czy inne offroadowe gadżety, namiot, pod którym będziemy mogli zweryfikować swój stan zdrowotny poprzez analizę składu ciała, a dla najmłodszych obserwatorów będą dmuchane zjeżdżalnie – oby tylko aura dopisała. Przez cały czas trwania imprezy, DJ będzie uświetniał naszą imprezę skocznymi kawałkami dobrej muzyki. Każdy znajdzie coś dla siebie – i ten duży i ten mały. Zapraszamy więc zawodników do uczestnictwa, a mieszkańców Zamościa i okolic oraz turystów do kibicowania w tym spektakularnym wydarzeniu – zachęcają organizatorzy ze Stowarzyszenia Zamość 4×4.

Szczegóły wydarzenia można znaleźć na portalu społecznościowym Facebook.