„Zwykłe historie” w Galerii Fotografii „Stylowy”

„Zwykłe historie” w Galerii Fotografii „Stylowy”

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Pozytyw” MDK w Zamościu zaprasza na wernisaż wystawy „Zwykłe historie”, który odbędzie się 14 września o godzinie 16:30 w Galerii Fotografii „Stylowy”.

Życie człowieka składa się z różnych historii. Jednym towarzyszą sukcesy, innym zaś porażki, z którymi muszą się zmierzyć. Są też takie chwile, które mijają bardzo zwyczajnie i szybko odchodzą w zapomnienie. To one jednak w przeważającej większości wypełniają naszą codzienność i stanowią o jakości wędrówki.
Młodzi twórcy na zajęciach fotograficznych MDK w Zamościu, doskonaląc swój warsztat artystyczny, stworzyli cykl prac, w których są nie tylko twórcami, ale także aktorami wcielającymi się w bohaterów różnych opowieści (historii).

Autorzy: Anna Jasina, Natalia Winiarska, Adam Kwiatkowski, Magdalena Muszyńska, Piotr Naworol, Alan Gredys, Magdalena Krawczuk, Karyna Lavrova, Bartłomiej Matuszak, Julia Jachymek, Wiktor Maziarczyk

Młodzieżowa pracownia fotografii „Pozytyw” działa w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. Uczestnicy zajęć mają do dyspozycji profesjonalną pracownię i galerię, w której mogą prezentować swoje prace. Na zajęciach dzieci i młodzież zapoznają się z budową i obsługą sprzętu fotograficznego, nauką technik fotografii barwnej i czarnobiałej, fotografią studyjną i fotoreportażem; uczestniczą w organizowanych wystawach i wyjeżdżają na plenery.

Zajęcia odbywają się w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu (ul. Kamienna 20).
Prowadzone są w środy w dwóch grupach wiekowych.
Telefon kontaktowy: 84 638 44 46.