„Portret” – wystawa młodych fotografów

„Portret” – wystawa młodych fotografów

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Pozytyw” serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy fotografii pt. „Portret”, które odbędzie się 20 września 2023 roku o godzinie 16:00 w Galerii „Pozytyw” mieszczącej się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Kamiennej 20 w Zamościu.

Portret to zbiorowy projekt uczestników zajęć fotograficznych Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu. Zdjęcia są efektem rocznej pracy, podczas której młodzi fotograficy doskonalili swój warsztat artystyczny. Powstały fotografie inspirowane naszym życiem, w którym jesteśmy swoistego rodzaju modelami odgrywającymi bardzo różne role.

Autorami prac prezentowanych na wystawie są: Julia Chmurzyńska, Zuzanna Nowak, Gabriela Kitka, Błażej Szajba, Barbara Brodziak, Magdalena Wojtas, Nadia Świszcz, Maja Pośnik, Kinga Głowacka.

Prace zostały wykonane pod kierunkiem Andrzeja Pogudza.

Na zajęciach Młodzieżowej Pracowni Fotografii „Pozytyw” MDK w Zamościu dzieci i młodzież zapoznają się z budową i obsługą sprzętu fotograficznego, nauką technik fotografii barwnej i czarno-białej, fotografią studyjną i reportażem, uczestniczą w organizowanych wystawach i wyjeżdżają na plenery.