Łydka Grubasa zagra w Hrubieszowie!

Łydka Grubasa zagra w Hrubieszowie!

Znana z kawałków „Rapapara”, „Gender”, albo „Adelajda” grupa Łydka Grubasa wystąpi 29 października br. w Hrubieszowskim Domu Kultury.

Miłośnikom rocka i muzyki alternatywnej tej grupy przedstawiać specjalnie nie trzeba. Kawałkami jak „Rapapara”, „Gender”, czy „Adelajda” podbili nie tylko scenę Festiwalu Rockowisko w Zwierzyńcu czy festiwalu Poland Rock, ale zyskali też sporą popularność w serwisie YouTube, gdzie ich utwory mają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń.

Każdy koncert dla nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny i – nie inaczej – zaskoczymy Cię po raz kolejny. Zagramy, oczywiście, kawałki z tejże płyty, zagramy największe hiciory. Chcemy też sięgnąć po parę utworów, które rzadziej pojawiały się na setlistach typu Dni Gminy. A które są nam bardzo bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. I… pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkiem nowy materiał! Pociśniemy ze sceny pełnym pasmem, bez cenzury, bez kompromisów, z sercem i niewyparzonym jęzorem na dłoni – zachęcają muzycy z Łydki Grubasa.

Szczegóły koncertu oraz sposób zdobycia biletu znajdziecie pod tym linkiem: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/104506/hrubieszow/lydka+grubasa/?utm_source=link&utm_medium=9640d52d44f8d0e8365a05eb479eacf9