Przed nami konferencja „Zdrowi my. Bezpieczna żywność – co jeść”

Przed nami konferencja „Zdrowi my. Bezpieczna żywność – co jeść”

Troska o samego siebie i swoich bliskich jest kluczowa zawsze, a zwłaszcza w tak burzliwych i niełatwych czasach, w jakich przyszło nam żyć.Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom – zamojska Fundacja Zibera serdecznie zaprasza na niezwykłe i bezpłatne wydarzenie konferencja „Zdrowi my. Bezpieczna żywność – co jeść.” – już 25 maja br. (sobota) godz. 14-17 w sali Consulatus w Ratuszu w Zamościu.

Gościem specjalnym będzie Żaneta Geltz – publicystka, pisarka, trenerka, redaktor naczelna magazynu Hipoalergiczni, kobieta wielu talentów, zakochana w Roztoczu. Jej najnowsza książka „Co Ci szepcze brzuch” to kompendium wiedzy na temat funkcjonowania naszego organizmu. Żaneta Geltz należy do grupy polskich wydawców, którzy zmieniają świadomość Polaków, kreując istny boom na zdrowy styl życia. To, co było fanaberią dla niewielu, stało się już celem dla milionów. Inspirowana duńskim modelem ekologii na co dzień, zaraża polskich lekarzy, konsumentów, przedsiębiorców i artystów pasją do chcenia mniej i postawienia na bezkompromisową etykę w każdej sferze życia.

 Wydarzenie jest skierowane do wszystkich osób, które chcą poznać kluczowe zagadnienia z zakresu zdrowej i wartościowej codziennej diety. W końcu nikt inny nie zadba o to, co jemy i jak się czujemy. Wszak jedynie my sami jesteśmy za to odpowiedzialni. Spotkanie odbędzie się w samym sercu Miasta Arkad – w zamojskim Ratuszu na Starym Mieście. Nietuzinkowe miejsce użytku publicznego, jakim jest Ratusz, jednocześnie podkreśla wyjątkowość wydarzenia i dostępne jest dla każdego mieszkańca naszego pięknego miasta.