Hetman będzie świętował 90-lecie

Hetman będzie świętował 90-lecie

Rok 2024 jest rokiem szczególnym dla piłkarskich kibiców w Zamościu, bowiem wielkimi krokami zbliżają się obchody 90-lecia K.S. Hetman Zamość.

Dla wszystkich Kibiców i Sympatyków z Hetmanem w sercu były to lata wyjątkowe, pełne wielu niezapomnianych przeżyć. Jedenaście sezonów w ówczesnej II lidze, sukcesy w Pucharze Polski i Pucharze Ligi, wiele pięknych bramek, uznanych piłkarskich marek i znakomitych piłkarzy reprezentowało biało-zielono-czerwone barwy, jak i gościło przy Królowej Jadwigi 8. Należy też pamiętać, iż był to czas pełen wzlotów i upadków. Momentów trudnych dla każdego zamojskiego kibica również nie brakowało. Najważniejsze jednak, że dzięki wielu osobom dla których Hetman nie jest obojętny, będziemy mogli przeżywać wraz z naszym klubem ten okrągły jubileusz, mamy nadzieję okraszony osiągnięciem celu piłkarskiego, który sobie wyznaczyliśmy. – czytamy na profilu K.S. Hetman Zamość na Facebooku.

Gala z okazji 90-lecia Klubu odbędzie się 21 czerwca 2024 roku. Powołana została Kapituła Obchodów 90-lecia, w skład której wchodzą: prezes K.S. Hetman Zamość Krzysztof Rysak, honorowy prezes K.S. Hetman Zamość Wiesław Wieczerzak, prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, redaktor Marek Sztochel oraz przedstawiciel firmy Budmat Paweł Rozmus.