Będzie się działo! Przed nami 31. Finał WOŚP

Będzie się działo! Przed nami 31. Finał WOŚP

Orkiestra zagra już po raz 31! Koncerty, aukcje, kiermasze, pokazy, przejażdżki samochodami i wiele, wiele innych atrakcji przygotowano na tegoroczny, 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oj, będzie się działo w całej Polsce, również w Zamościu i okolicach. Na ulice wyjdą, jak zawsze, wolontariusze z puszkami.

W tym roku zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. A tegoroczne hasło brzmi: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych”

W zamojskim sztabie zarejestrowanych jest 400 wolontariuszy. W dniu finału kwestować będą od godz. 8 rano do 20 wieczorem, a rozpoznać ich można po charakterystycznych puszkach, identyfikatorach oraz rozdawanych czerwonych serduszkach.

Dla wszystkich tych, którzy chcą wspomóc akcję nie wychodząc z domu, uruchomiono e-Skarbonkę. Dostępna jest ona pod linkiem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/t6w44c?fbclid=IwAR2BVok_JHi7r_tYhDvfcftx2j6ayqH6AQx9NVVJ7H2Mb3ppa9F0Mp4ltYI