O szansach kariery w e-marketingu

O szansach kariery w e-marketingu

Marketing internetowy otwiera wiele możliwości kariery i rozwoju – przekonywali reprezentanci firmy Conti podczas spotkania ze studentami informatyki oraz filologii angielskiej Akademii Zamojskiej.

Marketing internetowy to ogół działań w Internecie, które mają na celu promowanie firmy i jej produktów lub usług w sieci. Wykorzystuje do tego narzędzia, które pomagają zwiększyć ruch, liczbę potencjalnych klientów i sprzedaż. Obejmuje szereg działań włączając w to produkcję i dystrybucję różnego rodzaju treści, działania związane z wyszukiwarkami, i wykorzystywanie płatnych mediów i wiele innych. O tym jak to wykonywane jest w praktyce i jakie trendy panują w e-marketingu opowiedzieli w Akademii Zamojskiej Damian Kiełbasa i Paweł Sokołowski z firmy Conti, którzy spotkali się ze studentami informatyki oraz filologii angielskiej.

Tworzymy narzędzie, które pomaga w optymalizacji i planowaniu treści, przede wszystkim pod kątem osiągnięcia maksymalnej widoczności w wyszukiwarkami internetowych. Naszymi klientami są osoby zajmujące się marketingiem, copywriterzy i właściciele przedsiębiorstw. Jesteśmy firmą, która działa w Zamościu, natomiast klientów mamy z ponad 100 krajów. Nowe technologie mogą być tworzone także tutaj w Polsce Wschodniej. Chcemy Was zainteresować możliwościami współpracy z naszą firmą. Dajemy możliwości zarówno osobom zainteresowanym stricte IT oraz tworzeniem naszej technologii, jak również w przypadku osób, które dobrze operują językiem angielskim i są zainteresowane marketingiem internetowym mamy propozycję pracy w dziale wsparcia promocji i sprzedaży usług naszej firmy, tworzenia wizerunku, kontaktu z klientami  – mówił Damian Kiełbasa, współzałożyciel firmy Conti.

Spotkanie z przedstawicielami firmy Conti odbyło się 26 stycznia br. w budynku AZ przy ul. Zamoyskiego 64.