Potrenuj z mistrzynią!

Potrenuj z mistrzynią!

Przed nami kolejna odsłona projektu „Dziesięciu Mistrzów Sztuk Walki w Twierdzy Zamość”. Gościem będzie Marta Czapka- multimedalistka Mistrzostw Świata, Europy oraz Polski w karate tradycyjnym oraz fudokan.
Marta trenuje karate od 16 lat. Od samego początku, przez kilkanaście lat, rozwijała się pod okiem Radosława Niziołka – założyciela i prezesa Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Natomiast aktualnie trenuje w Krakowskim Klub Karate Tradycyjnego i podczas startów w zawodach osiąga kolejne liczne sukcesy – ostatnio chociażby została nagrodzona tytułem „Najlepszej zawodniczki w kategorii młodzieżówek 2022”.
Seminarium z Martą Czapką odbędzie się 16 lutego br. w auli Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu w godz. 18-20.30. Na seminarium można zapisać się pod numerem telefonu: 781 788 588.
Przypomnijmy, że w ramach obchodu swojego jubileuszu Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego zaprosi w tym roku do Zamościa dziesięć osób, które gościnnie poprowadzą seminaria, szkolenia czy treningi w różnych sportach walki.