Trwają prace nad „Kartą Zamościanina”

Trwają prace nad „Kartą Zamościanina”

Miasto Zamość pracuje nad wprowadzeniem programu społecznego dla mieszkańców „Karta Zamościanina”, który pozwoli na korzystanie z usług w łatwiejszy sposób oraz wzmocni poczucie tożsamości lokalnej mieszkańców.

Obecnie trwa przygotowanie projektu Uchwały w sprawie wprowadzenia i realizacji programu, który będzie poddany pod obrady na najbliższej Sesji Rady Miasta Zamość.

Razem z mieszkańcami, instytucjami miejskimi i firmami chcemy tworzyć przyjazne miasto z otwartą przestrzenią publiczną. Miasto bez barier, z dużymi możliwościami do rekreacji, wypoczynku i spotkań, a także dostępem do kultury i sportu dla wszystkich. Aby stworzyć specjalny system zniżek, ulg, preferencji i uprawnień oraz poznać Waszą opinię przygotowaliśmy dwa rodzaje krótkich ankiet. Pierwsza z nich skierowana jest dla mieszkańców, natomiast druga dla potencjalnych partnerów, którzy wyrażą chęć współpracy przy realizacji programu (jeśli projekt uchwały zostanie zaakceptowany przez Radę Miasta) – informuje zamojski magistrat.

Ankiety można wypełnić online poprzez kliknięcie w link:

Ankieta dla mieszkańców: https://forms.gle/XCH5MLRYUGxqrER19

Ankieta dla partnerów: https://forms.gle/MGKmswHVbqWXoTebA

Źródło: Miasto Zamość