Studenci AZ na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITTF w Warszawie

Studenci AZ na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITTF w Warszawie

Studenci II roku kierunku Turystyka i Rekreacja Akademii Zamojskiej w ramach zajęć z przedmiotu ,,Targi turystyczne” uczestniczyli w dniu 18.03.2023 r. w Międzynarodowych Targach Turystycznych ITTF w Warszawie. To jedno z najważniejszych w Polsce tego typu wydarzeń skierowane do branży turystycznej.

Swoją ofertę zaprezentowały m.in. zagraniczne oraz lokalne organizacje turystyczne, izby i stowarzyszenia, touroperatorzy, przewoźnicy, branża hotelarska, firmy związane z nowymi technologiami w turystyce, województwa, powiaty, miasta i gminy. Podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych ITTF Warsaw odbyły się konferencje, szkolenia, prezentacje i panele dyskusyjne przygotowanie przez przedstawicieli branży, wystawców i gości targowych. Studenci wzięli udział m.in. w spotkaniach z Janem Wojtkowskim (Soliści Adventure Club) nt. „Wspiąć się na dach Afryki – Kilimandżaro„, Kamilem Okrasą ,,Lokalne smaki magnesem współczesnej turystyki”, Alexą Jaskółowską ,,Jak podróżować po świecie i zarabiać na tym miliony?”, Magdą Gajewską (Soliści Adventure Club) „Islandia – Kraina elfów i energii żywiołów, chodź pokażę Ci dziką Islandię!„, Natalią Kędrą (Soliści Adventure Club) „Meksyk nieresortowy. Magiczne miejsca, gdzie większość turystów nie dociera„.

Targi organizowane przez Grupę MTP i Polską Izbę Turystyki odbywały się w dniach 16-18.03.2023 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Studenci w wydarzeniu uczestniczyli pod opieką dr. Łukasza Kota.