Studencki Kiermasz Wielkanocny

Studencki Kiermasz Wielkanocny

Zakład Pedagogiki Akademii Zamojskiej oraz Sekcja Wolontariatu Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów serdecznie zapraszają na „Studencki Kiermasz Wielkanocny”, podczas którego będzie można nabyć produkty przygotowane przez studentów pedagogiki, m.in. ręcznie malowane anioły na drewnie, ozdoby świąteczne, poduszki, a także domowe wypieki.

Kiermasz odbędzie się w budynkach uczelni 29 marca (ul. Sienkiewicza 22A) oraz 30 marca  (ul. Zamoyskiego 64) w godz. 10.30-15.00. 

Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom wykluczonym społecznie, o niskich szansach edukacyjnych mieszkających w Kenii. Środki finansowe będą przekazane na program pn. „Adopcja na odległość” prowadzony przez Stowarzyszenie „Diakonia Ruchu Światło-Życie”, dzięki którym społeczność studencka Akademii Zamojskiej dokona „adopcji” konkretnego dziecka w celu zapewnienia mu edukacji. Kwota miesięcznego wsparcia w ramach „Adopcji na odległość” wynosi 120 zł, na którą składa się opłata za szkołę, wyżywienie, opieka medyczna, a także odzież.  

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów AZ!