Walentynkowy weekend w kinie

Walentynkowy weekend w kinie

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na walentynkowy weekend w kinie 10-11 lutego 2024. Na ekranach m.in: BABY BOOM, CZYLI KOGEL MOGEL 5 – komedia taka jak dawniej i ciąg dalszy przygód wyjątkowej, patchworkowej rodziny Wolańskich oraz Zawadów; PRISCILLA – głęboko prawdziwy i zachwycająco subtelny portret miłości, fantazji i sławy Elvisa i Priscilli; JAK UKRADŁEM 100 MILIONÓW – kryminalna komedia romantyczna, a w niej: dwóch przyjaciół, jedna dziewczyna, wielka miłość i wielka kasa; DZIEWCZYNA INFLUENCERA – cała prawda o świecie internetowych celebrytów.

A ponadto na ekranach: ARGYLLE. TAJNY SZPIEG – ostry jak brzytwa, thriller szpiegowski, wiele tu niespodzianek i wiele emocji; OPADAJĄCE LIŚCIE – w filmie, będącym celebracją małych chwil i niepozornych gestów, jest miejsce na humor, wzruszenie, głęboki humanizm, ale i komentarz do aktualnych wydarzeń.

Dla młodzieży i najmłodszych kinomanów: EMMA I CZARNY JAGUAR – pasjonująca wyprawa do serca Amazonii, gdzie w przepięknych okolicznościach przyrody rozkwita niezwykła przyjaźń dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara; EKIPA Z DŻUNGLI. MISJA RATUNKOWA – wielka zabawa i wartościowa lekcja przyrody dla dużych i małych; CUDOWNY CHŁOPAK. BIAŁY PTAK – niezwykła opowieść o potrzebie akceptacji, odwadze, miłości i walce o przetrwanie; AKADEMIA PANA KLEKSA – budząca zachwyt scenografia, stworzone z dbałością o każdy detal kostiumy, wybitni aktorzy i dziesiątki utalentowanych dzieci; WYFRUNIĘCI – wzruszająca opowieść o znaczeniu rodziny i zbliżającej się przygodzie; KATAK. PODWODNA PRZYGODA – pełna emocji podróż po wielkiej północy!